دسته‌بندی نشده

جناب آقای محمد موسوی‌خوئینی‌ها عجیب ترین شخصیت اصلاح طلب !

نامه سرگشاده، جای چک بی محل!

افراطیون مدعی اصلاح طلبی (از موسوی خوینی ها تا تاج زاده و…) تا می توانند نامه سرگشاده بنویسند. احتمالا این جدید ترین دیکته خارجی، پس از رو شدن دست اشرافیت غربگراست.
♦️رهبر انقلاب، پیرو امیر مومنان (ع) است؛ مولایی که خوارج به عنوان متهمان تحمیل حکمیت، از حضرتش طلبکار شدند، به جای آن که با دیدن پیامد های خیانت خویش، عذرخواهی و اظهار شرمندگی کنند.
منافقین جدید هم تا می توانند، نامه سرگشاده به رهبری بنویسند….
المامور معذور! اما آنها باید قبل از هر چیز، پاسخ گوی چک های برگشتی (وعده های دروغینی) باشند که برای فریب مردم، پیاپی کشیده اند.
♦️وقتی دست یک کلاهبردار متقلب و سابقه دار رو می شود، از او می خواهند حساب پس بدهد، نه اندرز! چنین کسانی، صرفا آینه عبرت و مایه لعن مردمند.
هیچ محکمه ای نمی پذیرد که کلاهبرداران متقلب، به جای پاسخ گویی در قبال چک برگشتی، نامه سرگشاده تحویل دهند! چک بی محل، با نامه سرگشاده پاس نمی شود و اگر کسی چنین کند، اصرار بر کلاهبرداری، و سزاوار دو بار مجازات است.

💥‏رهبرانقلاب: کسانی که دیروز همه امکانات کشور در اختیار آنها بود و کسانی که امروز همه امکانات مدیریتی کشور را در اختیار دارند، حق ندارند نقش اپوزیسیون بازی کنند و علیه کشور سخن بگویند بلکه باید پاسخگو باشند.

 حماسه های دروغین و نیرنگ

“تکرار” و “کلید حل مشکلات” و ” تبخیر امید” و” برگجام” و👈 وعده‌های عمل نشده‌شان، فریب مردم و برخی تصمیمات خلق الساعه و هزینه‌زایشان برای نظام، هیچ آبروئی برای اینها نگذاشته است و بهترین روش تا اتمام دوره شان👈 دور کردن مردم با “حاشیه سازی” از مسائل اصلی مثل گرانی, تورم, بیکاری, شکست کامل برجام,تعطیلی کارو تولید و البته از الان نامه های سرگشاده… است…
بعضی از افساد طلبان و فتنه گران بعد از ۷ سال افتضاح مدیریتی و ایجاد بحران اقتصادی و فرهنگی حالا با نامه پرانی و توییت پراکنی بدنبال فریب دوباره مردم هستند…

سیمای منافقان از نظر امام علی (ع)

دلهاي شان بيمار و ظاهرشان سالم ، گفتار شان به ظاهر شفابخش، اما رفتارشان درد بی درمان و تمام کارهای شان آمیخته با توطئه‌های مخفیانه و نقشه های پنهانی شیطانی است.

📚 خطبه ۱۹۴ نهج البلاغه

🔴سبک مدیریت
✳️ – مشکل اصلی مملکت ما
⏪نه پول است ⏪ نه تحریم ⏪ نه دانش ⏪نه تکنولوژی ⏪نه…
🍀بلکه مشکل اصلی کشور ما:👇
📣سوءمدیریت و سپردن امور و کارها به افراد نالایق است…

✳️ – در کشور ما دو نوع مدیریت در مقابل دیدگان مردم وجود دارد و مردم به راحتی می‌توانند این دو نوع مدیریت را با هم مقایسه کنند:
۱⃣ – مدیریت جهادی و انقلابی تحت فرماندهی ولایت فقیه؛ حضرت امام خامنه‌ای که در طول سال‌های گذشته نه تنها در حوزه‌های مختلف تولیدات صنعتی نظیر تانک، خودرو، موشک، ماهواره، نانو، هسته‌ای و…گل درخشیده و در تراز اول جهانی قرار دارند بلکه در درآوردن دولت از باتلاق‌های سوء مدیریت نظیر حضور پررنگ در کمک رسانی به افراد مبتلا به کرونا, زلزله زدگان, سیل‌زدگان، ساخت راه‌ها، ساخت نیروگاه‌ها، ساخت پل‌ها، تونل‌ها، انجام اقدامات جهادی در روستاها و مناطق محروم، ساخت مدرن‌ترین هواپیماهای بدون سرنشین در جهان، ساخت بزرگ‌ ترین پالایشگاه جهان, ارسال بنزین به حیات خلوت آمریکا, ونزوئلا و صدها کار دیگر ، همه و همه حضوری بی‌نظیر داشته و همواره جبران کننده ضعف‌های بی‌شمار دولت‌ها بوده‌اند…
🙏خدا یارشان و نگه‌دارشان باشد و قدوم شان را پربرکت تر از گذشته کند.
۲⃣ – مدیریت غیر انقلابی، غربگدا و اشرافی, کم تحرک و تنبل و… که:
⏪اختلاس می‌کنند ⏪بالاترین هنرشان تولید پراید با ۱۰۰ عیب است ⏪ رانت‌ خواری می‌کنند ⏪حقوق‌های نجومی می‌گیرند ⏪اقتصاد را به گند می‌کشند.⏪ فرزندانشان را به خارج می‌فرستند.⏪ و….
🙏که خدا لعنت شان کند و عذاب شان را زیاد تر کند که باعث شدند
⏮باورهای مردم نابود شود
⏮ایمان مردم را مخدوش کردند
⏮اعتقادات مردم را ضایع کردند
⏮مردم را مأیوس و ناامید کردند
⏮اعتماد مردم را از بین بردند
⏮و…

💥یکی از اتفاقاتی که باعث شد امریکا برای ترور سردار ⁧سلیمانی⁩ «جرات اقدام» پیدا کند، آشوب های آبان و ارسال تصویر «ایران ضعیف» به دشمن از سوی منافقان داخلی و بعضی از مسئولین بود… ‏

📣 هیچ وقت در تاریخ معاصر اینقدر قدرتمند نبودیم…. هیچ وقت اینقدر به پیروزی نزدیک نبودیم و هیچ وقت اینقدر اراده پیروزی نداشتیم. تنها سد راه ما منافقان داخلی, جریان نفوذی و مرفهین بی درد است…

اسب تروآ

داستانی از جنگ تروآ بود، که یونانی ها با بهره از حیله جنگی بود که در پایان یونانی‌ها توانستند به شهر تروآ درون شوند و به رویارویی پایان دهند… در سرشناس‌ترین نسخه، پس از محاصرهٔ بی‌ثمر تروآ، یونانی‌ها پیکره‌ای عظیم از اسب ساختند تا مردانی منتخب را درونش پنهان کنند…

یونانی‌ها این طور وانمود کردند که آنجا را ترک کردند، و تروجان‌ها اسب را به عنوان نشان پیروزی به داخل شهر بردند. آن شب نیروی یونانی از اسب خارج شد و دروازه‌های شهر را برای باقی ارتش یونانی که در تاریکی شب بازگشته‌ بودند، گشود.

ارتش یونانی با ورود و تخریب شهر تروآ، با پیروزی قاطع به جنگ پایان داد…  کاهن لائوکوئون طرح را حدس زده بود و به تروجان‌ها هشدار داد، در عبارت مشهور ویرژیل که  «من از یونانی‌ها حتی اگر هدیه بیاورند هم می‌ترسم»، اما ایزد پوزئیدون باعث اختناق و سکوت او شد…

  کاساندرا (دختر پریاموس شاه)، پیشگوی تروآ هم اصرار کرد که اسب باعث سقوط شهر و خانوادهٔ شاهی خواهد شد، اما او نیز نادیده گرفته شد، و در نهایت شکست در جنگ گریبان‌ گیرشان شد…

📣امروزه «اسب تروآ»👈 به اصطلاحی برای توضیح هر ترفندی که باعث شود هدفی، دشمنی را به استحکامات یا محلی حفاظت‌ شده دعوت کند، گفته می‌شود. امروزه اغلب با برنامه‌های رایانه‌ای👈 «بدافزار» ارتباط دارد که با معرفی خود به‌عنوان سودمند یا بی‌خطر👈 (منافقان داخلی) کاربر را وادار به نصب و اجرای آن‌ها می‌کنند…

 اما در نظام جمهوری اسلامی ایران

🔴️‏پهپاد جاسوسی‌اش را ساقط کردیم، برای اولین بار از جنگ جهانی به نیروی نظامی‌اش حمله رسمی کردیم بدون اینکه بتواند پاسخ دهد و حالا تحریم‌های قلدرمآبانه‌اش را در حیات خلوتش شکستیم.

جایی که چین و روسیه هم جرات حضور نداشتند. نه ایران دیگر آن کشورسابق می‌شود نه آمریکا
📣ای کاش رئیس جمهور ما بجای ۷سال دویدن‌های بی نتیجه سمت آمریکا و اروپا، به سراغ آمریکای لاتین، شرق آسیا و کشورهای همسایه می رفت نتیجه بهتری از معطل کردن ایران به ننگ نامه برجام می گرفت افسوس از آن هفت سالی که ملت را مشغول کاغذ پار‌ه‌ها و وعده‌های دروغین اروپا و آمریکا کردند!

💥به نظر خیلی از اندیشمندان و صاحب نظران, جمهوری اسلامی با توجه به توانمندی نظامی و رهبری امام خامنه ائی و دیگر مولفه های قدرت, از لحاظ فیزیکی در اطراف مرزهای خودش و  حتی تا ساحل مدیترانه و تنگه باب المندب و شرق دور و از شمال تا سیبری هیچ مشکلی  ندارد و استکبار دل به اسب تروائی دارد که درون آن “منافقان داخلی, غربگدایان, لیبرالها, ژنهای خوب و برتر مقیم در آمریکا واروپاو نفوذیهای در دولت و مجلس و جاهای دیگر دارد,  دلبسته است…
دشمن از درون غربزده‌ها و از بیرون نفوذیها را اجیر کرده، چه در فضای مجازی و چه حقیقی وچه در میان وزارتخانه های  آموزش و پرورش، داتشگاهها, صداوسیما، وزارت ارتباطات, شهرداری تهران! و… ولی به خواست خدا پیروزی از آن مومنان خواهد بود واین سنت الهی است که پروردگار در قرآن می فرماید; “وَ نُریدُ اَن نَمُنَّ عَلَی الَّذینَ استُضعِفوا فِی الاَرضِ” و”اِن تَنصُرُوا اللهَ یَنصُرکُم وَ یُثَبِّت اَقدامَکُم” وَ …

جناب آقای محمد موسوی‌خوئینی‌ها

📣اخیرا نامه‌ای خطاب به رهبر انقلاب نوشته‌اید و از شرایط کشور گله کرده‌اید، اولا خوشحالیم که از پس پرده سیاست به وسط میدان آمده‌اید؛ این اتفاق خوبی است؛ چون مستوری بیش از حد فرد را در سیاست غیرواقعی می‌کند و اجازه نمی‌دهد در فضای عمومی آثار کنش‌های سیاسی‌اش را ببیند و خروجی‌اش می‌شود چنین نامه‌هایی.
📣 اگر در خصوص شرایط کشور واقعا نیت خیرخواهانه‌ای داشتید باید قبل از این نامه، دو نامه دیگر می‌نوشتید اول خطاب به خود و هم قطاران تان در مجمع روحانیون و حزب اتحاد ملت و کارگزاران سازندگی و … و می‌گفتید حالا وقت آن است که به خاطر فریب مردم در این سالها خاضعانه عذر خواهی کنیم و دوم خطاب به جناب روحانی و از ایشان می‌خواستید هر چه سریع تر استعفا دهند که هر روز ماندنش در دستگاه اجرایی مضر به حال مردم و کشور است.
📣جناب خوئینی‌ها مردم یادشان نمی‌رود که شما و رفقایتان در هر دوره قبل از انتخابات‌های ریاست جمهوری در بوق و کرنا می‌کردید که اگر به ما رای ندهید مملکت به چه تونل وحشتی می‌رود که بیا و ببین  و بعد که رای می‌آوردید و ناکارآمدیتان جلوه‌گر می‌شد؛ فریاد کی بود کی بود ما نبودیم سر می‌دادید. جناب خوئینی‌ها مردم یادشان نرفته در سالهای پس از جنگ سه دولت از چهار دولت به طور کامل در  اختیار شما و هم حزبی‌هایتان قرار داشته است. چرا از مردم بواسطه بدبختی هائی که برای آنها درست کردید عذر خواهی نمی‌کنید؟
📣آقای خوئینی‌ها بیایید در مورد شاهکار آخرتان یعنی دولت روحانی چند عدد را با هم مرور کنیم، می‌دانستید در این دولت قیمت ارز ۷ برابر شده است؟ می‌دانستید قیمت سکه و طلا ۶ برابر شده است؟ از برج و بارویتان در جماران خارج شده‌اید که بدانید مردم در بازار مسکن چه می‌کشند؛ می‌دانستید دولت تحت حمایت تان قیمت مسکن را به متری بیست میلیون رسانده است؟ می‌دانستید جناب روحانی و شرکا که با تکرار شما و رفقایتان در گعده‌های مجمع روحانیون کلید دار پاستور شدند کاری کرده‌اند که سن انتظار برای خانه‌دار شدن مردم به هشتاد سال رسیده است.
📣جناب خوئینی‌ها می‌دانید حقوق یک کارگر در دولت مطبوعتان دو میلیون تومان است و خط فقر در تهران ۹ میلیون و قیمت پراید هفتاد میلیون تومان، دولت مورد حمایت تان شاخص رفع تبعیض را به بدترین وضع رسانده است. چون گفتید گزارش دارید خواستیم ازدولتتان کمی گزارش بدهیم. نمیخواهید به آن دو پیشنهاد فکر کنیدعذرخواهی و درخواست استعفا دولت را می‌گوییم!
📣آقای خوئینی‌ها، از پس پرده در آمده‌اید تا خود را اپوزوسیون جمهوری اسلامی جا بیندازید؛ گویا به تابستان داغ امید دارید؟ خیالتان راحت باشد، این تابستان‌ها آمده‌اند و رفته‌اند اما  چیزی عاید بزرگ‌تر از شما(داخلی و خارجی) هم نشده است و در قبر استخوانهایشان هم نیز ازبین رفته است
📣جناب خوئینی‌ها سعید حجاریان چند روز قبل در فاز اول رادیکالیسمی که شما فاز دومش را کلید زدید؛ گفته بود شاخص اصلاح‌طلبی اکبر گنجی است، همان گنجی که می‌گفت حضرت روح الله و عقایدش باید به موزه برود. فاز بعدی نقشه تان چیست عالیجناب خاکستری؟
📣جناب خوئینی‌ها! هاشم صباغیان می‌گوید اکبر گودرزی و رفقای رادیکالش که ماشه به پیکر شهید مطهری چکاندند شاگردان شما در مسجد جوستان بودند، البته ما به پیروی از حضرت امام حرف نهضت آزادی چی‌ها را باور نمی‌کنیم حتی اگر رفقای شما با آنها رفیق شده باشند اما حالا خطر جمع شدن رادیکال‌های جدید را زیر عبای شما می‌بینیم، تکلیف چیست؟
📣‏چه جنگی می‌توانست:
تأسیسات هسته‌ای کشور را از کار بیندازند، فردو، اراک و نطنز را تعطیل کند، دلار را به مرز ۲۰ هزار تومان برساند،
ارزاق عمومی را چند برابر کند، ۱۸ میلیارد دلار و ۶۲ تن طلای ذخیره ارزی ملت را نابود کند مسکن را  ۵۸۶ درصد گران کند و… کاری که شمابا دوستانتان بر سر مردم آوردید اسرائیل و انگلیس و آمریکا نیاورده است… آیا با این اقدامات شما  دیگر نیازی به جنگ وجود داشت؟
🎩جناب خوئینی‌ها چهل سال است که شما و همفکران تان پاسخگوی اعمالتان نبوده اید و بدترین دست آوردها هم به شما تعلق داشته است… خوب است از خواب غفلت و جهل بیدار شوید مردم شما و دوستانتان را بخوبی شناخته اند ودر انتخابات ریاست جمهوری چنان لگدی به شما و رفقایتان بزند که حتی در زباله دانی تاریخ هم شما را نتوان پیدا کرد به امید و فضل الهی ان شاءالله

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن