اخبار روزسیاسی و اجتماعی

سپاه مایه ابهت و افتخار جهان اسلام/۳ تخلف نفتکش انگلیسی که منجر به توقیف شد

🚩لطفا با افتخار✌️ این متن را تا آخر, چند بار بخوانید:👇

💥شلیک اقتدار؛ پایان هژمونی 👈 خیلی ها دارند زور می زنند تا سرنگونی پهباد آمریکایی را کم اهمیت جلوه بدهند اما برای درک واقعیت داستان، گزاره های زیر را کنار هم قرار دهید:

۱_ پهباد MQ4C یکی از بهترین و گرانترین پهبادهای ساخت آمریکاست و با احتساب هزینه های جانبی، قیمتی بیش از ۲۰۰ میلیون دلار دارد، یعنی به اندازه چند فروند جنگنده F16.
۲_ این پهباد در ارتفاع بیش از ۵۰هزارپایی هدف قرار گرفته. در این ارتفاع شاید این بار جزو معدود دفعاتی است که یک پرنده توسط یک سامانه موشکی شکار می شود.
۳_ سامانه سوم خرداد یک سامانه پدافند هوایی بومی است و با یک تیر این پهباد را به زیر کشیده است و این یعنی موفقیت تکنولوژی بومی در شناسایی، کشف و هدف قرار دادن در ارتفاع بسیار بلند.
۴_هیچ کشوری تاکنون جرأت نکرده پهبادهای جاسوسی آمریکا را هدف قرار دهد حتی چین و روسیه.
۵_ بخش اصلی قدرت نظامی آمریکا توان هوایی آن است و معنای این شلیک این است که هژمونی هوایی آمریکا رو به پایان است.
۶_ این شلیک راه را برای دیگران هم باز می کند تا خفاشهای شیطان را شکار کنند.
در یک کلام شلیک سامانه سوم خرداد شلیک اقتدار انقلاب اسلامی به اقتدار هوایی شیطان است باید قدر این شلیک را جدی دانست…

💥 سردار حاجی زاده: آمریکایی ها در خلیج فارس از ترسشان گاهی توهم می زنند که هواپیمای ایرانی بالای سرشان است!

💥 وینسس این بار جرات شلیک نداشت!  ۱۲تیرماه ۱۳۶۷ ناو وینسس به فرماندهی ویلیام راجرز هواپیمای مسافربری ایرباس ایران پرواز شماره ۶۵۵ به مقصد دبی را در خلیج فارس هدف قرار داد و ۲۹۲سرنشین آن کشته شدند که در میان آنها بیش از ۶۲کودک بود.

💥 ویلیام راجرز پس از سه ماه در سن دیگو کالیفرنیا سخنرانی کرد و بابت هدف قراردادن هواپیمای مسافربری جایزه و ارتقا درجه دریافت کرد..در سی و یکمین سالگرد این فاجعه آمریکا یک پهپاد فوق پیشرفته بنام گلوبال هاوک برای شناسایی به ایران فرستاد تا دور از چشم رادارها بتواند زمینه حمله احتمالی غافلگیرانه را مهیا کنند.

💥 این بار ناو وینسس نبود، سامانه پدافندی ایران با شلیک موشک سوم خرداد، پهپاد گلوبال هاوک رامنهدم تا ناوهای لینکلن، وینسس همگی نظاره کنند و جرات نداشته باشند شلیک به بی گناهان را تکرار کنند. آمریکا با در خواست پنتاگون در کاخ سفید تشکیل جلسه می دهد، برای زدن ۴نقطه در ایران به جمع بندی می رسند.

💥حمله ساعت ۳نیمه شب با پشتیبانی هواپیماها و سامانه موشکی تام هاوک از قطر،بحرین، امارات شروع خواهد شد و احتمال ۱۵۰۰کشته برای یگان موشکی و راداری ایران در نظر گرفته می شود. خبری پنتاگون را غافلگیر می کند. رادارهای ناشناخته ای بر روی ناوها قفل شده و فاصله تا انهدام چند ثانیه است. اولین اتفاق انهدام ۱۵۰فروند هواپیما و ۶هزار تلفات در دو ناو و ۳پایگاه می باشد..

💥 از مرزهای لبنان و سوریه خبر می رسد تحرکات شدید نیروهای حزب الله و جیش الوطنی،سپاه قدس در مرزاسراییل نشان از یک حمله قریب الوقوع باسراییل می دهد.حمله به حیفا با انهدام مخازن عظیم آمونیاک می تواند فاجعه ای را رقم بزند. دو شی پرنده ناشناس در حوالی دیمونا مشاهده سپس از رادار محو می شوند، پس از یک ساعت دوباره برروی پدافند موشکی گنبد آهنین قفل راداری انجام می دهند.

💥 خبر از طریق سنتکام و ائتلاف سازمان سیا و موساد به پنتاگون مخابره می شود، ایران آماده پاسخ کوبنده و جنگ بی انتهاست، با اولین موشک فاتحه اسراییل و ۵پایگاه آمریکا در منطقه خوانده می شود. ترامپ سراسیمه دستور توقف حمله را در ساعت ۲.۵۰بامداد به ارتش سنتکام صادر می کند. سپاه پاسداران داغ ایرباس ۶۵۵ را تا حدودی التیام بخشید.. پیشرفته ترین پهباد های آمریکا گرفتار تور پدافندی ایران در ۳۵۰۰نقطه است.

💥 شبکه عنکبوتی که هیچ پرنده ای نمی تواند به سلامت از آن عبور کند.
ایرباس در نقطه ای هدف قرارگرفت که پس از ۳۱سال گلوبال هاوک ساقط شد. امروز ویلیام راجرز تحقیر شد. اس ۴۰۰ روس هم نمی تواند گلوبال هاوک را ساقط کند.. تنها باور ۳۷۳ و سوم خرداد شاهکار تمدن غرب را خاکستر کردند….

💥 اسپوتینگ روسیه: 

پهباد گلوبال هوک آمریکا با یک “موشک افسانه ای” زده شد…

💥 نگاهی به شکار شیر بچه های سپاه💪💪
🔸نام پهپاد: آر کیو-۴ گلوبال هاوک»

▪️وضعیت توصیفی پهباد: گرانترین و دوربردترین هواپیما در ارتش آمریکا

♦️ارتفاع پرواز : نا ارتفاع ۱۴کیلومتری

🔹طول پهباد: ۱۵متر
♦️طول بالها:۴۰متر
🔸وزن:۱۵تن
🔹سرعت:۵۹۰کیلومتر

🔷سایر امکانات:
سامانه الکترو اپتیکال فروسرخ (اخذ و ارسال تصاویر و ویدئو های چندوجهی) سامانه تریتون برای شناسایی کشتی هایی ک سیستم ردیابشان را خاموش کرده اند) سامانه تریتون ضد یخ زدگی، سنسورهای بسیار بسیار پیشرفته،دوربین۳۶۰درجه و…..

🔹قدرت پرواز: این پهپاد جاسوسی می تواند تا۲۸ساعت پرواز کند‌‼️

🔸ارزش مادی پهباد: ۳۰۰۰ میلیارد تومان👍

🔷سامانه منهدم کننده تصویر بالای پهباد 👆👆👆:سامانه کاملا ایرانی به نام:👇
《سوم خرداد》

🔻زمان اسقاط:👇
ساعت۱۴دقیقه بامداد ۳۰ خرداد ۹۸

💥مقایسه بین پهپاد ما و اونا:👇
🚨پهپاد ۲۰۰ میلیون دلاری آمریکا فقط 👌
چند کیلومتر اومد داخل خاک ایران و منهدم شد…😄
📌پهپاد یمنی ۸۰۰ کیلومتر رفت داخل خاک عربستان و سالم👌 برگشت…..💪💪واضحه یا بیشتر توضیح بدیم…❓✌️

💥 ماجرای درخواست آمریکا از ایران برای اجرای عملیات محدود پس از سرنگونی پهپاد MQ-۴

💥سردار جلالی:👈 آمریکا پس ازسرنگونی گلوبال هاوک پیغام داد برای حفظ آبرو می خواهم عملیاتی محدود درمنطقه ای کم ارزش انجام دهم،به آن پاسخ ندهید😇 پاسخ ما این بود که هرعملیاتی را شروع جنگ تلقی وبه آن پاسخ می دهیم و زمین جنگ را ما طراحی م. کنیم و اگرشما آنرا شروع کردید، پایانش راما اعلام می کنیم… بعد از این اظهار نظر سریع و قاطعانه آمریکا و اروپا با نقشه ربودن و دزد دریایی بودن نفتکش ایران را ربودند…اما به لحاظ سیاسی و افکار عمومی شکست خوردند و لذا به نقشه جدیدی روی آوردند:👇

💥 چند ملاحظه درباره ادعای پهپادی ترامپ
ترامپ مدعی شد ناو آمریکایی یک پهپاد ایرانی را در خلیج فارس سرنگون کرده است. او باید ثابت کند اولا چنین اتفاقی رخ داده، ثانیا معلوم کند پهپاد، نظامی بوده یا غیر آن. ثالثا ایرانی بوده یا غیر ایرانی؟ پهپاد یعنی پرنده هدایت پذیر از دور… این پرنده ها آن قدر متنوع و ارزان و در دسترس قرار گرفته اند که برخی انواع آن را در قالب کوادکوپتر از بازار به قیمت سیصد هزار تا سی میلیون تومان خریداری کرد. در عین حال، انواع نظامی آن، برای شناسایی، حملات موشکی و انتحاری مورد استفاده قرار می گیرند. ترامپ باید ثابت کند اگر واقعا پهپادی را سرنگون کرده اند، چه نوع پهپادی بوده است…

💥 کوادکوپتر های معمولی هم پهپاد هستند. آیا آنها یک پهپاد نظامی را زده اند یا یک کوادکوپتر تفریحی و معمولی را؟ از طرف دیگر، در نقشه منتشره از سوی نیروی دریایی آمریکا، ناو یو اس اس باکسر در موقعیتی بسیار دورتر از خلیج فارس و در نزدیکی سواحل جنوبی عربستان استقرار داشته و بنابراین، این احتمال را هم می توان داد که پهپاد ادعایی -در صورت درستی اصل خبر- متعلق به مقاومت یمن باشد که پیش از این توانسته بارها پهپادهایی شناسایی و تهاجمی را به عمق عربستان و امارات گسیل دارد و بنابراین استبعادی ندارد که این بار سراغ مراکز استقرار نیروها یا ناوهای آمریکایی بروند.
ایران وقتی پهپاد جاسوسی فوق پیشرفته و ۲۲۰ میلیون دلاری آمریکایی را هنگام نقض حریم هوایی خود سرنگون کرد، لاشه آن را به نمایش گذاشت. آیا ترامپ می تواند ادعای خود را ثابت کند؟🎩😈😇

💥 فعلا با ادعای ثابت نشده ترامپ و ابهام درباره هویت پهپاد مدعایی طرف هستیم. با این حال آمریکایی ها می دانند که ایران، به جز پهپادهایی شناسایی، دارای انبوه پهپادهای تهاجمی است. ایران همچنان که برای جنگ نامتقارن، شناورهای تندرو و مرگبار را طراحی کرده که در گزارش های نظامی رسمی آمریکا با وحشت تمام از آنها یاد می شود، در صورت ضرورت، از حملات پر حجم و مرگبار پهپادی هم دریغ نمی کند. این پهپاد ها بسیار ارزان قیمت اما متنوع هستند…

💥 ترامپ بعد از چند هفته، همچنان درباره سرنگونی پهپاد فوق پیشرفته و گران قیمت تریتون احساس تحقیر می کند. چنان تحقیری به این سادگی جبران نخواهد شد. در صورتی که اصل خبر درست باشد، طبیعتا ایران دست روی دست نمی گذارد. اما تلافی، الزاما متقارن و هم وزن نیست و ممکن است آمریکا با ضربات گزنده و شوک آور جدیدی حتی فراتر از خلیج فارس و دریای عمان مواجه شود. مین، اژدر، موشک سرگردان و … هر ضربت دیگری که ممکن است از دریا یا آسمان بجوشد….

 

💥 حالا که سپاه کشتی قاچاق سوخت رو توقیف کرده خوبه یادی کنیم از التماس ناو آمریکایی به زبان فارسی از بچه‌های سپاه…

💥اگه امکان داره فاصله‌تون رو حفظ کنید😂 بهتره از بزرگترتون امریکا بپرسید چه بلایی سر کسی که بخواد قدرت ایران رو محک بزنه میاد…

 

😊ترس نفتکش انگلیسی از احتمال توقیف و خاموش کردن ردیاب و حرکت در مسیر خلاف کار دستش داد 😉

🚩۳ تخلف نفتکش انگلیسی که منجر به توقیف شد

🔹نفتکش انگلیسی بر خلاف قوانین و مقررات دریانوردی دستگاه موقعیت یاب خود را خاموش کرده و بر خلاف رویه جاری، به جای حرکت در مسیر ورودی خلیج فارس در تنگه هرمز، از مسیر خروجی در جنوب در حال ورود بود که احتمال ایجاد حادثه و تصادف با کشتی‌ها را بالا می‌برد
🔹کشتی انگلیسی Stena Impero همچنین به هیچکدام از تذکرات داده شده نیز توجهی نکرده است

 

🔴 سپاه پاسداران انقلاب اسلامی رسماً اعلام کرد نفتکش انگلیسی Stena impero را به سمت آب‌های سرزمینی جمهوری اسلامی ایران هدایت و در جزیره قشم توقیف کرده است.

این #نفتکش از بندر #فجیره در #امارات به سمت عربستان #سعودی در حرکت بوده که در تنگه #هرمز توسط نیروهای ویژه منطقه یکم نیرو دریایی #سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به سمت ایران هدایت شده است.

🔴🔴 نکته مهم و حیرت انگیز آن است که این عملیات در حالی با موفقیت به انجام رسیده است که ناوچه جنگی HMS Montrose متعلق به نیرو دریایی سلطنتی انگلیس در منطقه حضور دارد و اساساً پس از توقیف نفتکش ایرانی در #جبل_الطارق به #خلیج_فارس ارسال شده بود تا از کشتی‌های انگلیسی محافظت کند و عملیات امشب سپاه، آن هم بدون هرگونه درگیری معنایش شکست کامل این ناوگان انگلیس است.

اخبار غیر رسمی حاکی از آن است که توقیف این کشتی بوسیله یک هلی‌کوپتر و چند قایق تندرو انجام شده و در عرشه این کشتی ۲۳ خدمه حضور دارند….

 

💥 بسیاری از ایرانیان از این که پهباد امریکایی با آتش نیروهای مسلح ساقط شد لبخندی غرورانگیز بر لبانشان نقش بست و این اقدام شجاعانه را تحسین نمودند….

🔹برخی هم آن را انتقام پرواز شماره ۶۵۵ ایران ایر تعبیر نمودند که در تیر ماه سال ۶۷ با شلیک موشک فینیکس ناو یواس‌اس وینسنس آمریکا هدف قرار گرفت و تمامی ۲۹۰ سرنشین بیگناه آن جان باختند. ولی این همه ماجرا نیست….

💥 این خیانت‌ها را از یاد نبریم:👇
🔹هدف گیری پهباد پیشرفته آمریکایی توسط پدافند هوایی سپاه پاسداران محاسبات و معادلات قدرت در منطقه را تغییر داد و بار دیگر ثابت کرد عامل بازدارنده حمله نظامی به کشورمان نه در مذاکره ذلت بار بلکه در قدرت نظامی و موشکی ما نهفته است…

💥 لاف ترامپ برای لاپوشانی کدام خبر بود؟
🔹هارت و هورت و لاف دروغ ترامپ درباره سرنگونی پهپاد ایرانی، احتمالا برای به حاشیه انداختن یک خبر مهم بوده؛ توقیف شناور خارجی حامل یک میلیون لیتر سوخت قاچاق در جنوب جزیره لارک در خلیج فارس… این کشتی با اسکورت و پرچم انگلیس در تنگه هرمز تردد می‌کرد که توسط سپاه پاسداران توقیف شد… انگلیسی‌ها و آمریکایی‌ها می خواستند مالکیت کشتی را اماراتی‌ها برعهده بگیرند. اما امارات به دلیل اینکه خواستار تنش جدید با ایران نبود، درخواست آنان را رد کرد.
🔹اکنون که ادعای ترامپ رسما تکذیب شده، همچنان خبر اول این روزها، توقیف نفتکش حامل سوخت قاچاق با پرچم انگلیس است.
🤔 انگلیسی ها👈هم دزدی دریایی میکنن و هم نفت ایران رو قاچاقی میدزدن

💥 اطلاعات جدید در مورد دروغ پردازی جدید ترامپ:👇

🔹ظرف چند ساعت آینده تصاویر مربوط به ماموریت پهپاد شناسایی ایران که رییس جمهور امریکا مدعی سرنگونی آن شده بود منتشر خواهد شد.

🔹کلیه مراحل عملیات پهپاد شناسایی ایران به همراه مناطق و شناورهایی که در خلیج فارس از انها تصویر برداری شده است ثبت و ضبط گردیده که بزودی منتشر خواهد شد.

💥 روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هم در این خصوص اعلام کرد:👇
🔹به‌زودی تصاویر پهپاد نیروی هوافضای سپاه از ناوچه آمریکایی‌ها را منتشر و سند بی‌پایه و اساس بودن ادعای آنان را در معرض افکار عمومی جهانیان قرار می‌دهیم….

 

🔸امام خامنه‌ای : دوران بزن و در رو تمام شده است…

🔴 #عناصر_مومن نظام، #کمتر_از_سه_روز دستور فرمانده را اجرا کردند و با توقف #نفتکش_انگلیسی عزت بین‌المللی و اقتدار امنیتی نظام را حفظ کردند و مردم رو خوشحال کردن!

🔻 #عناصر_تنبل، فشل وکسلی هم داریم که ۶ ساله دستور فرمانده مبنی بر #اقتصاد_مقاومتی رو اجرا نمیکنند و دل مردم از دستشون خونه!

 

🔸علل توقیف کشتی انگلیسی به نقل از یک منبع آگاه:
۱. تردد از مسیر خلاف کشتیرانی در تنگه هرمز
۲. خاموش کردن دستگاه موقعیت یاب
۳. توجه نکردن به هشدارهای جمهوری اسلامی ایران

 

الان ترامپ بیانیه میده:👇
میگه بجون مادرم پهباد ایران رو نزدیم دروغ گفتم 

 

💥 بسیاری از ایرانیان از این که پهباد امریکایی با آتش نیروهای مسلح ساقط شد و نفتکشهای انگلیسی را به غنیمت گرفتند لبخندی غرورانگیز بر لبانشان نقش بست و این اقدام شجاعانه را تحسین نمودند…. 👇

🔹برخی هم آن را انتقام پرواز شماره ۶۵۵ ایران ایر تعبیر نمودند که در تیر ماه سال ۶۷ با شلیک موشک فینیکس ناو یواس‌اس وینسنس آمریکا هدف قرار گرفت و تمامی ۲۹۰ سرنشین بیگناه آن جان باختند. ولی این همه ماجرا نیست….

🔹اگر سپاه نبود، پهباد ها و بمب افکن های آمریکا مثل حشرات موزی بالای آسمان ایران وز وز میکردند،خلبان هایشان چنان بازی های کامپیوتری،مردم بیگناه را به رگبار می بستند با کاروان های عروسی، چنان میکردند که با کاروان های عروسی وزیرستان پاکستان کردند!

🔹اگر سپاه نبود، ناو های جنگی #آمریکا مثل کشتی های جنگی پرتغال و روس انگلیس، سواحل جنوبی و شمالی کشور را گلوله باران میکردند و سربازان متجاوز آمریکایی،با خفت و خواری مثل سگ، زانو نمیزدند، و در شهر های ما چنان میکردند، که در شهرهای ویتنام، کامبوج، لیبی, افغانستان و عراق کردند!

🔹اگر سپاه نبود عاملان انتحاری با جلیقه های انفجاری ساچمه ای، در میادین شهر و ایستگاه های مترو منفجر میشدند و زن و مرد و پیر و جوان و چادری و ساپورتی، سلاخی میشدند و چنان میشد که در کلوپ همجنس بازان پاریس و مسجد #نیوزلند شد!

🔹اگر سپاه نبود،پایتخت های کشور های همسایه یکی پس از دیگری سقوط میکرد و حکم فرمانداران و استانداران شهرهای کربلا و نجف و سامرا تا دمشق،و بیروت باید به امضاء ابوبکر بغدادی میرسید!و ماشین کشتار غرب،با نوامیس مردم چنان میکردند که با نوامیس ایزدی ها در عراق کرد!
اگر سپاه نبود،صد ها هزار سیلوی #موشک بالستیک ساخته نمیشد تا اسرائیل با خیال خوش آن دویست کلاهک اتمی هدف‌گیری شده به سمت تهران را شلیک کند! و چنان کند که در صبرا و شتیلا و هیروشیما و ناکازاکی کرد!
اگر سپاه نبود،کفتارهای خونخوار داعش در چند صد متری حرم دختر علی مرتضی، زمینگیر نمیشدند و صاحبان پرچم های سیاه، چنان میکردند که در غروب عاشورای سال۶۱ هجری کردند!

🔹اگر سپاه نبود،کودکان محاصره بین سلفی ها در فوعهو الکفریا و زنان و مردان محاصره در سیل لرستان و خوزستان نجات پیدا نمیکردند و تا اعتدال ها از جزایر خنک جنوبی برگردند، زندگی مردم بر فنا بود. بی جهت نیست که نوک پیکان خائنین داخلی و فراعنه خارجی به سمت شیر بچه های حیدر کرار نشانه رفته است! گوش های زنگار گرفته تان را خوب باز کنید:اگر #سپاه نبود، کشور هم نبود!

💥کفتارها گرد حرم، زوزه میکشند
باشد زمان غرش شیران فاطمه
#من_یک_سپاهی_ام

 

✳️سپاه، ترامپ را سنگ روی یخ کرد

🔹فیلمی جدید از رصد ناو «باکسر» توسط پهپاد نیروی هوافضای سپاه

🔹روابط عمومی کل سپاه با انتشار تصاویر رصد ناو آمریکایی، سند واهی بودن ادعای رئیس جمهور آمریکا در سرنگون کردن پهپاد ایرانی در تنگه هرمز را ارائه کرد

 

🔸آمریکایی‌ها پهپاد‌های خیالی مارو هدف قرار میدن! اما ما پهپادهای واقعیشون رو هدف قرار می‌دیم : )

💥 ایران همچنان ۶ / آمریکا ۰

عکس معنادار فاکس نیوز

 

💥 پست اینستاگرام رهبرانقلاب همزمان با توقیف نفتکش انگلیسی

 


🔴این صدای سیلی تو گوش انگلیس بود

 

اوضاع تردد کشتی ها و نفتکش ها در تنگه هرمز ….

کسی جرات رد شدن از تنگه رو نداره

 

 

🔴 🔴 توقیف کشتی‌های انگلیسی و پنج نکته کوتاه:

🔻۱. ایران عملا نشان داد که دوره بزن در رو تمام شده است. هم برای انگلیسی‌ها و همه دیگران.
🔻۲. #جوانان_مومن هم سریع عمل می‌کنند و هم دقیق.
🔻۳. انگلیسی‌ها بشدت دچار گیجی در تحلیل شده‌اند. مشکلات متراکم داخلی آنها با مداخله‌گرایی توهم آمیز آنها در تضاد است.
🔻۴. نوچه‌های انگلیس در منطقه، پیام قاطع و محکمی را دریافت کردند. علاوه بر سردرگمی، حال شاهد ضربه به عقبه راهبردی خودشان هستند.
🔻۵. ایران #سطح_بازیگری را از طرف‌های نیابتی به بازیگران اصلی (امریکا و انگلیس) ارتقا داد. این سردرگمی در سعودی، امارات و بحرین به‌طور خاص برجسته است. این تغییر سطح؛ تاثیرات بلند مدت و پایدار خواهد داشت.

🔸 و ما رَمَیْتَ إِذْ رَمَیْتَ وَ لکِنَّ اللهَ رَمى

🔴 دوران بزن در رو به پایان رسیده است/تغییر زمین بازی با ابتکار عمل ایران!

🔸 پس از توقیف غيرقانونی نفتکش حامل محموله ایرانی در تنگه جبل الطارق و رفتار خبیثانه انگلیس، گمانه زنی های بسیاری شد که برخورد ایران با این اقدام چگونه خواهد بود و همه کارشناسان بر این باور بودند به دلیل تعدی به حقوق ایران، ایران در جای خود و در سطح مناسب پاسخ خواهد داد.

🔹اما انگلیس به عنوان مجرم اصلی در این چند روز به شدت دچار سردرگمی و گیجی به سر می‌برد، گیجی که حاصل ترس از نوع پاسخ ایران بود و تا جایی پیش رفت که علاوه بر اینکه مجبور شد هزینه گزاف اسکورت نظامی از کشتی های خود را بپردازد، در لحن و ادبیات خود در این‌باره به شدت دچار انفعال شده بود.

🔹امروز با توقیف نفتکش‌های انگلیسی و مدل برخورد و عناوین توقیف، نه تنها انگلیس از سردرگمی خارج نشد، اما هم انگلیس و هم نوچه های منطقه‌ای‌یش بیش از پیش در این سردرگمی فرو رفتند. سردرگمی که حاصل این اقدام متقابلانه و مقتدرانه بوده که منجر به ارسال پیام هایی ذیل به انگلیس، آمریکا و نوچه‌های منطقه‌ای می‌شود👇

۱٫ از این پس در همان سطحی که به منافع ایران حمله شود، به منافع طرف مقابل دوچندان حمله خواهد شد.

۲٫ در اجرای سیاست برخورد مقتدرانه در مقابل دشمن بيرونی، نیروهای نظامی، دولتی، قضائی هماهنگ و دقیق هستند.(سازمان بنادر به عنوان دولت، حکم توقیف توسط قوه قضائیه و اجرا توسط سپاه به عنوان نیروی نظامی)

۳٫ سگ‌های نگهبان انگلیس و آمریکا در منطقه، این پیام را باید خوبی دریافت کنند که تنها راه مقابله با ایران، همراهی و پذیرش خروج نیروهای فرامنطقه‌ای از خلیج فارس است.

۴٫ نکته مهمتر اینکه در حوادث اخیر، ایران به صورت مستقیم با آمریکا و انگلیس مواجه شده و در این رویارویی نیز پیروز بوده است و همین سیاست مقتدرانه ایران، باعث شده تا امروز عربستان درخواست بازگشت به روابط دیپلماتیک با ایران را مطرح کند.

⛔️هشدار به همه مردم ⛔️

خواسته فرمان رهبر انقلاب امام خامنه ای واجب است مطالبه گری روشنگری شود

اقدام تاعمل انتخاب انقلابی ولایی حزب الهی جوان واجرا درعمل ان شاالله
آتش به اختیار ها 🧐
🔴 #وضعیت_بی_دولت!
🔻از #عناصر_مومن جمهوری اسلامی تا #دولت_جوان_حزب‌اللهی!

🔹طی ۳۰ سال اخیر هیچوقت سابقه نداشته، که رهبر انقلاب در زمانی که دولت، مستقر و سرکار باشد، اعلام عمومی کند که به فکر تشکیل دولتی دیگر باشید آن هم #دولت_جوان_حزب‌اللهی! مشی رهبری همیشه این بوده که از دولت ها تا پایان کار حمایت کند و نسبت به دولت روحانی هم حمایت ویژه ای داشته و فرمودند این دولت باید تا آخر کار بماند و کار کند، اما بالاخره هیچوقت در زمان دولت مستقر، نخواستند که به فکر دولت آینده باشید.

🔸بعد از اینکه دولت انگلیس در اقدامی عجیب، کشتی نفت کش ایرانی را در آب های بین المللی متوقف کرد چشم و گوش مردم به حضرات دولتمرد جمهوری اسلامی دوخته شده که آیا قصد دارند اقدامی کنند یا خیر؟ آیا می خواهند پاسخ دهند یا خیر؟ یا همانند دوران قاجار و پهلوی نشسته و به #انگلیس_خبیث التماس می کنند؟ این انتظار مردم راه به جایی نبرد تا اینکه رهبر عزیز انقلاب، با قلبی آکنده از درد می‌گوید ان‌شاءالله عناصر مومن جمهوری اسلامی پاسخ #دزدی_دریایی انگلیس خبیث را خواهند داد!

🔹یعنی چه؟ چرا ایشان نمی گوید ان‌شاءالله دولت مقتدر پاسخ این حقارت را خواهد داد؟ در صورتیکه این وظیفه دولت است.

🔸 پاسخ روشن است: ما هم‌اکنون در وضعیت بی‌دولتی به سر می‌بریم و وضع ما با ۶ ماه حاکمیت #دولت_موقت بازرگان قابل مقایسه است. دولت بازرگان، یک وضعیت بی‌دولت بود برای گذار از یک رژیم به رژیمی دیگر. دولت فعلی جناب روحانی هم یک وضعیت بی‌دولت است برای گذار از دولت لیبرال واداده‌ی ناکارآمد و ورشکسته و پیر به یک دولت جوان و حزب‌اللهی و کارآمد! دولت بازرگان هیچ امیدی و تکیه‌ای به توان داخلی نداشته و مرعوب آمریکایی‌ها بود. لذا از هر حربه‌ای برای ارتباط با دولت آمریکا استفاده می‌کرد؛ دولت آشیخ حسن روحانی نیز تمام تخم‌مرغ‌هایش که هیچ، اصلاً همه مرغ هایش را در سبد آمریکایی‌ها گذاشته و هنوز هم حاضر نیست بفهمد این راه خطاست!

🔹واقعیت این است دولت فعلی جمهوری اسلامی، توان پاسخ به انگلیس که هیچ، از پس جیبوتی و امارات هم بر نمی‌آید و اگر نبود اقتدار نظامی و نرم و انقلابی ایران در منطقه، تاکنون آمریکایی‌ها ایران را صدها بار شخم می‌زدند!

🔸ما باید بدانیم با یک #وضعیت_بی‌دولت مواجهیم. دولتی که روی شاه‌سلطان‌حسین را هم سفید کرده؛ دولتی با وزرای مولتی میلیاردرِ اشرافیِ ترسویِ بی‌عرضه! دولتی که دل نائب امام عصر (عج) را خون کرده تا جایی که ولی خدا بگوید عناصر مومن جمهوری اسلامی پاسخ انگلیس خبیث را بدهند نه دولت رسمی مستقر! وضعیت بی دولت یعنی اینکه دولت ما هیچ طرح و برنامه، هیچ همت و تلاش، هیچ کسب تجربه از اشتباهات و خطاها ندارد و “بود و نبودش” انگار هیچ تأثیری در سرنوشت بازار و سفره مردم ندارد!

🔹شک نکنید همانگونه که سرنگونی #گلوبال_هاوک باعث شادی و شور و شعف مردم ایران و مستضعفین جهان شد، پاسخ عناصر مومن نظام به بی‌ادبی انگلیس، بازهم شادی را به قلوب این مردم بر می‌گرداند و روسیاهی باز هم بماند به سروصورت آقایان اشرافی عافیت‌طلب بی‌درد! تاریخ این مملکت نشان داده فقط عناصری به کشور خدمت کرده و در برابر بیگانگان ایستاده اند که متکی به سلاح ایمان بوده و دل در گروه آل علی داده اند وگرنه آنانکه سر در آخور جشن های سفارت انگلیس بوده و آمریکایی ها و اروپایی ها را مثل بت می پرستند، تنها هنرشان امضای قراردادهای ننگین بوده؛ تنها فرمول پیشرفتشان گدایی از غرب بوده و همواره مایه شرمساری و ننگ بوده اند!

⭕️ پ.ن: در رابطه با #وضعیت_بی‌دولت میتوان ده‌ها یادداشت نوشت و از همه فعالان انتظار می‌رود دست به قلم شوند…
حکم باطل بودن اصلاحات بزنید…

تحلیلگر سی‌ان‌ان: اگر تنگه هرمز بسته شود، انفجاراقتصادی بزرگ در جهان رخ خواهد داد

🔹کریس ایزیدور نوشت آبراهه تنگه هرمز به عرض ۳۳.۷کیلومتر شاهراه اصلی عبور سوخت در جهان محسوب شده و اگر بسته شود، فاجعه اقتصادی در جهان رخ خواهد داد.
🔹نکته قابل توجه اینکه از ۳۳.۷کیلومتر فقط ۲مایل عرض تنگه هرمز برای عبور نفتکش‌های بزرگ قابل تردد است که اهمیت آن را دوچندان می‌کند.
🔹۸۰درصد از بازار نفت عبوری از تنگه هرمز برای آسیا می‌رود….

 

 

🔶 _نفتکش شما رو هم توقیف کردن؟؟؟؟
+نه فقط پهپاد (گلوبال هاوک)ما رو زدن 😄

🌞 دیشب چنان هیمنه ی انگلیس و آمریکا فروریخت که سابقه اش در تاریخ مکتوب و نامکتوب نیم قرن اخیر، مشاهده نمی شود!

هرچند هنوز موسی ، عصایش را بلند نکرده است !

 

🌞کاملا آسوده خاطر باشید، عناصر مومن نظام در #سپاه پاسداران و #ارتش_قهرمان_ایران ، از وجب به وجب خاک کشورمان و ذره ذره منافع این مرز و بوم حفاظت می‌کنند

🚨رهبر انقلاب: انگلیس همیشه منبع تهدید، فساد و نکبت برای غرب آسیا بوده است. ۹۵/۹/۲۷
#روباه_کثیف

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن