سیاسی و اجتماعیمعارف و اخلاق

داعش ایرانی

نکته: شهید سیدعلیرضا ستاری در روز عاشورای ۸۸ به عنوان امدادگر داوطلب حضور داشته، که به وی خبر می‌دهند تعدادی از نیروهای ویژه سپاه در محاصره فتنه‌گران هستند.

هنگامی که وی به سمت آنها می‌رود، مشاهده میکند در حالی که برخی از نیروهای ویژه روی زمین افتاده‌اند، تعدادی از اوباش با ریختن بنزین می‌خواهند آنها را زنده زنده در آتش بسوزانند. یکی از بچه‌ها که در آتش می‌سوزد، مدام صدا می‌زند یا حسین، یا حسین…شهیدستاری می‌گوید: «برای انجام مأموریت امداد و نجات دیگر مجالی برای ایستادن و فکر کردن نبود که آیا برای کمک به آنها بروم یا خیر؛ خود را به محل حادثه رساندم؛ به خاطر نحوه پوشش بنده به مناسبت روز عاشورا و ظاهر من، یکی از زنان آشوبگر گفت: «این آقا اطلاعاتی است!»

همان جا با میله آهنی روی سرم زدند و جمجمه‌ام از سه جا شکست.

بعدها که برای شناسایی به زندان اوین رفتم، مطلع شدم کسانی که مردم را شکنجه می‌کردند از گروهک منافقین بودند که یکی از آنها سال‌ها در تایلند زندگی می‌کرد، سپس از پادگان اشرف به تهران آمده بود.» «سیدعلیرضا ستاری» در روز عاشورای سال ۱۳۸۸ به دست فتنه‌گران مضروب شد و به مقام جانبازی رسید.

وی پس از پنج سال دست و پنجه نرم کردن با آثار جراحت خویش، در ۳۱ سالگی به شهادت رسید.

نظر: رفتار داعش‌گونه برخی از فتنه‌گران در ایام عاشورای ۸۸ این واقعیت را روشن کرد که داعش ایران بسیار زودتر از داعش عراق و شام فعالیت ضد انسانی خود را آغاز کرد و اگر قدرت ادامه فعالیت ضد انسانی خود را داشت، شاید وضعیت ما بسیار بدتر از سوریه بود.

امروز این سینه‌زنی‌ها و عزاداری‌ها و لباس مشکی ما برای اباعبدالله هنوز هم دشمنانی دارد از تشیع انگلیسی گرفته تا جریان فتنه‌گر داخلی و منافقین که اگر فرصت پیدا کنند، حتی پرچم امام حسین(ع) در درب منازل را هم می‌سوزانند.
مراقب باشیم که این جریان هنوز هم در پی فرصت است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا